Göz Altı Morlukları Nasıl Geçer, Ahmet Maranki Tavsiyeleri Nelerdir?

Göz altı morluklarını bitkisel tedavi yöntemleri ile geçirmek için işin uzmanında tarifler işinize yarayabilir. Ahmet Maranki’nin tavsiyeleri ve tariflerini makalemizde bulabilirsiniz.

Göz altı morlukları Ahmet Maranki gibi bitkisel tedavi açısından uzman insanlar tarafından oldukça önemsenmektedir. Uygulanan doğal tedaviler ise bu tip estetik sorunları sağlıklı biçimde ortadan kaldırmaktadır.

Göz Altı Morlukları Nasıl Geçer?

Göz altı morlukları nasıl geçer sorusunun cevabı için halen daha araştırmalar sürüyor. Çok sayıda nedeni olan bir problem olmasından ötürü kişisel anlamda baz alınarak konuşmak çok doğru olamıyor. Bazı insanlarda pigment eksikliğinden ötürü cilt renginde değişim olabiliyor. Bazen ise tam tersine kalıtsal bir rahatsızlıktan kaynaklanan damar rahatsızlıkları bunun için ana etken olabiliyor.

En sık karşılaşılan nedenleri ise düzensiz beslenme, yeteri kadar su içmemek veya düzensiz yaşam olarak ortaya çıkıyor. Vücudumuz ihtiyaç duyduğu uykuyu, suyu ve gıdayı alamadığında bu tip uyarı reaksiyonları verebiliyor. Gözümüzün çevresinde yer alan kaslarda oluşan deformasyonlardan ötürü torbalar oluşarak kılcal damarlar burada kan birikintisi ile daha da belirgin konuma geliyor. Haliyle göz altı morluklarına iyi gelen tedavi metotları aranmaya başlıyor.

PRP ya da yağ enjeksiyonu gibi birçok farklı tedavi metoduyla cerrahi müdahalelere başvurulabiliyor. Hatta birkaç seans içinde lazer tedavisiyle göz altı morlukları geçer mi sorusuna kesin cevaplar verilebiliyor. Herkesin beklentisi ise göz altı morluklarına Ahmet Maranki gibi bitkisel tedavi uzmanlarının önerdiği kürler ile sonuç almak.

Göz Altı Morlukları İçin Ahmet Maranki Tavsiyesi

Öncelikle Ahmet Maranki göz altı morlukları için maske önerisini hemen her fırsatta hatırlatıyor. Tamamıyla doğal bileşenlerden meydana gelen bu maskeyi uygulayan kişilerde ise maksimum bir hafta içerisinde etkilerin gözlemlendiği belirtiliyor.

Kürün Malzemeleri Miktarı
Zeytinyağı 1 Çay Kaşığı
Buğday Yağı 1 Çay Kaşığı
Patates Suyu 2 Çay Kaşığı

Yukarıdaki malzemeleri oranlarına göre dilediğiniz gibi arttırarak kullanabilirsiniz. Yani ikişer çay kaşığı zeytinyağı ve buğday yağı ile 4 çay kaşığı patates suyu ile daha fazla yapmanız mümkün. Ancak bu oranlar bir kişinin maskesi için yeterli olacak düzeydedir. Her gün uygulamanız gereken maske için sıfırdan karışımı hazırlamanız ve taze uygulamanız gerekmektedir.

Ahmet Maranki göz altı morlukları kürü düzenli olarak 1 hafta kullanıldığında tüm torbaları ve morarmaları giderilir. Fakat bazı insanların cilt özelliklerine göre 3-4 günde etki etmesine karşın bazılarında bu süreç 7 güne kadar çıkabiliyor. Üşenmeden kullanmaya devam etmek önemli bir adım olarak değerlendiriliyor. Yine bir hafta sonucunda seyrelterek kullanımı mümkündür.

Göz Altı Morluklarına Doğal Maske Nasıl Hazırlanır ve Uygulanır?

Göz altı morluklarının tedavisi için Ahmet Maranki kürü hazırlanışını sırasına göre eksiksiz yapmanız gerekiyor. Doğal tedavi standartları arıyorsanız kürü hem düzgün yapmanız hem de doğru uygulamanız gerekmektedir.

  • Malzemelerin tamamını bir cam kap kullanarak karıştırın.
  • Üç malzemeyi de birbirine karışana kadar bir arada tutun.
  • Karıştırma işleminin ardından kapağını kapatabileceğiniz bir şişe veya kavanoza alın.
  • Göz altı morluklarına sürerken piyano metodunu uygulayın. Piyano çalarmış gibi hareketlerle bu bölgeye güzelce yedirin.
  • Yaklaşık olarak 3 dakika beklettikten sonra temizleyebilirsiniz.
  • Temizleme aşamasında yalnızca pamuk kullanın.
  • Yağ oranı yüksek bir maske olmasından ötürü pamuğu nemli olarak kullanmanız yararınıza olacaktır
  • Makyaj temizleme jellerini tercih etmeyiniz.
  • Yüzünüzü temizledikten sonra tamamıyla yıkamanız daha iyi olur.

Ahmet Maranki göz altı morlukları maskesi uygulama sıklığı günde bir kez olarak biliniyor. Tabi bu aşamada 3-4 gün sonra veya 7 gün sonra sonuçları görebilirsiniz. Bazı cilt tiplerinde daha erken görülen sonuçlar bazı insanlarda daha da geçe kalabiliyor.


Kullanıcı Yorumları ve Oyları

1 yıldız2 yıldız3 yıldız4 yıldız5 yıldız (Sizin oyunuz ilk olsun)
Loading...

Yorum ekle