Siyah Hardal Tohumu Göz Altı Morluklarına İyi Gelir mi?

Göz altı morluklarına iyi gelen bitkisel gıdalar arasında siyah hardal tohumu da vardır. Bunun yanı sıra İbrahim Saraçoğlu önerileri de morluklara iyi gelmektedir.

Göz altı morlukları ile başınız dertteyse sorunu çözebilmek için bazı ipuçları olduğunu söylemek gerek. Günümüzde yaşam stresi, iş hayatının düzensizliği, geliştirilmiş yaşam standartları göz altı torbaları ile morarmaları beraberinde getirebiliyor. Çözümü ise doğanın bize armağanında bulunabiliyor.

Göz Altı Morlukları İçin Siyah Hardal Tohumu Nasıl Kullanılır?

Siyah hardal tohumu özellikle İbrahim Saraçoğlu tarafından dile getirildikten sonra fazlasıyla gündeme geldi. Göz altı morluklarına iyi gelen bitkisel yöntemlerden birisi olarak bilhassa kadınlar tarafından kullanılmaya başlandı. Alınan olumlu sonuçlar ise hemen herkesin bu tedaviye sıcak bakmasını sağladı. Göz çevresi estetiğini iyileştiren birçok farklı bitkisel ve doğal zenginlik bulabiliriz. Bunların uygulama aşamaları ise farklı olabildiğinden bilinçli kullanmak önemlidir.

Hardal tohumu göz altı morlukları için tedavi edici bir unsura dönüşmektedir. Fakat genellikle alıştığımız şekilde krem veya jel formatına getirerek uygulamamaktayız. Birçok kadının bu aşamada şaşırdığını ya da ezbere yöntemlerle bu metotlarla kullanmaya çalıştığını görüyoruz. Oysa kullanım aşamasından içeride sağlayacağı etkilerle morarmaları ortadan kaldıran bir doğal zenginliktir.

Siyah Hardal Tohumu Göz Altı Morlukları İçin Nasıl Kullanılır?

 1. Siyah hardal tohumu temin edildikten sonra belirli bir periyoda uygun olarak kullanıma başlanır.
 2. 3 gün boyunca sabah ve akşam olmak üzere günde iki doz alınır.
 3. 1 çay kaşığı siyah hardal tohumu hem sabah hem akşam olmak suretiyle aksatılmadan ağza atılmalıdır.
 4. Çiğnenmeden, ilaç yutuyormuş gibi su yardımıyla doğrudan yutulur.
 5. 3 gün sonunda günde 1 çay kaşığı dozuna indirilir.
 6. 1 ay boyunca ister sabah ister akşam yalnızca 1 çay kaşığı yutarak kür devam eder.

Göz Altı Morluklarına İbrahim Saraçoğlu’nun Önerisi Nedir?

Göz altı morluklarına siyah hardal tohumu içeriden yarattığı etkiyle iyi gelir. Fakat yalnızca bu yeterli olmayabilir. İbrahim Saraçoğlu tarafından sunulan öneri ise hem içeriden hem dışarıdan etki eden bir tedavi yöntemini kapsar.

Siyah hardal tohumu göz altı morluklarına iyi gelir mi sorusu başlı başına merak ediliyor. Burada yukarıdaki kullanım talimatına uygun ve düzenli bir periyot en önemli faktördür. Aynı şekilde uzmanlara göre nar çekirdeği yağı ile birlikte kullanmak çok daha verimli etkiler gösterir.

Nar çekirdeği yağı direkt olarak doğal şekilde şişelenmiş olarak satılabiliyor. Bunu bizzat temin ettikten sonra hardal tohumu kürünü devam ettirdiğiniz bir ay içerisinde kullanmaya özen gösteriniz.

 • Nar çekirdeği yağı kullanmadan evvel göz altı torbalarınızın olduğu kısmı ve morarmaların şiddetlendiği bölümleri yıkayarak dezenfekte ediniz.
 • Ardından yatmadan 2 saat evvel bu zengin yağı parmağınız yardımıyla göz altlarınıza sürerek zamanı geçiriniz.
 • Uyumadan evvel temizlemenize veya silmenize gerek kalmaz.
 • Keza cildiniz emerek bu kalıntıyı çekecektir.
 • 1 ay boyunca her gün yatmadan en az 2 saat öncesinde bu uygulamayı tekrarlamalısınız.

Göz Altı Morlukları Doğal Yollarla Geçer Mi?

Doğal yollarla göz altı morluklarından kurtulmak için siyah hardal tohumu ile nar çekirdeği yağı bir bütün olarak düşünülebilir. Hiçbir zaman aksatmadan düzenli biçimde 1 ay kullanılması gözle görülür net sonuçlar doğuracaktır. Eğer aksatarak kullanırsanız beklediğiniz sonuçları elde edemeyebilirsiniz.

Etkiler Süresi
Göz altı morluklarında azalma 2 hafta sonunda
Göz altı torbalarındaki şişkinliğin azalması 3 hafta sonunda
Göz altı morluklarının dikkat çekmeyecek düzeye gelmesi 4 hafta sonunda

Yukarıda belirttiğimiz gibi hardal tohumu kürü İbrahim Saraçoğlu tarafından bizzat önerilmektedir. Ancak 1 ay boyunca hiçbir şekilde ara vermeden kullanılması ve doğru yöntem uygulanması gerekmektedir.


1 yıldız2 yıldız3 yıldız4 yıldız5 yıldız (2 votes, average: 4,00 out of 5)
Loading...

Yorum ekle