Göz Altı Torbalarına Bitkisel Çözümler Nelerdir? Suna Dumankaya Tavsiyeleri

Suna Dumankaya göz altı torbalarına bitkisel çözümler sunmaktadır. Evde yaparak uygulayabileceğiniz kürler ve maskeler göz altı bakımınızı doğal yollarla yapmanızı sağlayacak.

Göz altı torbaları bitkisel çözümü olan bir dermatolojik sorundur. Fakat bunun cildiniz haricinde birçok faktörden oluşabilmesi mümkündür. Haliyle tedavisi için nedenlerinin göz önünde bulundurulması gerekir.

Göz Altı Torbalarına Bitkisel Çözüm

Göz altı torbalarının bitkisel çözümü için birçok farklı uzman önerilerde bulunmaktadır. Fakat insanların ısrarla anlamak istemediği asıl önemli noktanın beslenme ve su içmek üzerine olduğunu vurgulamak gerekiyor. Cildimiz ve vücudumuz bazı taleplerin yerine getirilmemesi durumunda bize farklı reaksiyonlar gösterebilir. Bu reaksiyonlardan birisi ise göz altlarımızın torbalanması ve burada kılcal damarlarda oluşan donukluk ile morarma görülmesidir.

Tabi ki farklı sebeplerin ortaya çıkabileceği bazı detaylardan söz edebiliriz. Örneğin genetik yatkınlığı olanlarda bitkisel tedavi metotlarının çok fazla işe yaramadığı gözlemlenmiştir. Burada cerrahi müdahale veya botoks gibi operasyonlar daha fazla tercih edilmektedir. Ancak göz altı torbaları nasıl giderilir diye soran kişilere bitkisel yollarla bunun çözümünün sağlanabileceğini müjdelemek gerek.

Doğanın bize sunduğu nimetleri doğru şekilde kullandığımızda birçok farklı yararını görebiliyoruz. Bu yüzden de göz altı torbalarına bitkisel tedavi metotları ile yaklaşmak mantıklı geliyor. Hiçbir şekilde cildimize zararı olmayan formüllerle doğal bir nemlendirici etki yaratmak mümkün olabiliyor. Yine torbaların görünümünü minimal seviyeye çekmek ve zaman içerisinde bu görüntünün dağılmasını sağlamak olabildiğince kolaylaşıyor.

Göz Altı Torbaları İçin Suna Dumankaya Tavsiyeleri

Göz altı torbalarına bitkisel çözüm Suna Dumankaya gibi bu işi profesyonel anlamda yapan kişiler tarafından veriliyor. Aynı zamanda İbrahim Saraçoğlu gibi bitkisel tedavi noktasında önemli isimlerin desteklediği birçok tarif var. Bunları evde uygulayabileceğiniz bakım kürü olarak değerlendirmeniz mümkün. Belirtilen dozajda kullanım ve düzenli olarak uygulama doğal tedavi metotlarının işe yaramasında altın anahtar görevi üstleniyor.

Göz altı torbaları bitkisel yollarla nasıl geçer sorusunun cevabı olarak Suna Dumankaya’nın formülünü veriyoruz.

Malzemeler Miktarları
Bal 1 Çay Kaşığı
At Kestanesi 3 Çay Kaşığı
At Kestanesi Yağı 1 Çay Kaşığı
Ozon Yağı 1 Çay Kaşığı

Hazırlanış aşaması;

  1. Malzeme listesinde yer alan tüm ürünleri bir kap içerisinde güzelce karıştırınız.
  2. Burada 3 çay kaşığı at kestanesi iyice ezilmeli ve bu şekilde kullanılmalıdır.
  3. Kullandığınız ürünlerin tamamını hijyenik şartlarda karıştırın ve karışımı maske olarak uygulamak üzere kenarda bekletin.

Kullanım aşaması;

Kullanımı için öncelikle göz altı morluklarının bölgesel olarak nerede olduğunu belirleyin. Bu bölgelere kesinlikle gözünüze kaçırmamak üzere maske uygulaması yapmalısınız. Ortalama olarak yarım saat boyunca sürdüğünüz maskenin göz altında kalması gerekir. Ardından ise soğuk su kullanmak yerine ılık suyla durulayarak bölgeyi temizleyiniz.

Tabi ki tek kullanım ile etkileri gözlemlemek pek mümkün değil. Fakat düzenli olarak her gün yapacağınız bu bakım kürünün size faydaları sonsuz olacaktır. Göz altı morluklarından Suna Dumankaya formülü ile kurtulmanız tahmin ettiğinizden daha kolay olacak.

Göz Altı Torbaları Doğal Yöntemlerle Tedavi Edilebilir Mi?

Herkesin aklına takılan en önemli unsur Suna Dumankaya tarafından verilen bitkisel formüllerin işe yarayıp yaramayacağıdır. Genelde bu tip formüllerin zararsız bileşenlerden oluşması en büyük avantajımız olarak karşımıza çıkıyor. Bu sebeple işe yarayıp yaramamasında düzenli ve doğru kullanım fazlasıyla önem taşıyor.

Kullananlar bitkisel çözüm için formüllerin oldukça etkili olduğunu belirtiyor. Kısa sürede etkilerini görmeye başlamanıza karşın kullanımı bırakmayarak devam ettirmek gerektiğini ise vurguluyorlar. Hatta Suna Dumankaya bitkisel göz altı torbası maskesi için alternatif bir öneride bulunuyor.

Bu maskeyi uygulayanlar aynı zamanda gül yaprağı ile buz kompresi ile katkı sağlayabilecekleri belirtiliyor. Bunu yapabilmek için yaklaşın 5-10 dakika boyunca gül yapraklarını bir suda kaynatın. Ardından ise buz kalıplarına kaynattığınız suyu dökerek küp halinde dondurun. Alacağınız buz küplerini göz altı torbalara koyarak şok tedavisiyle cildinizi gençleştirin. Morlukların ve halkaların etkisi azalırken torbaların ortadan kaybolduğunu göreceksiniz.


Kullanıcı Yorumları ve Oyları

1 yıldız2 yıldız3 yıldız4 yıldız5 yıldız (Sizin oyunuz ilk olsun)
Loading...

Yorum ekle